Księga gości


 SZANOWNI  PAŃSTWO  TUTAJ  MOŻECIE  DODAWAĆ OPINIE  ODNOŚNIE  WYKONANEJ  PRZEZ NASZĄ  FIRME  USŁUGI  POGRZEBOWEJ  MAMY  NADZIEJĘ  ŻE  BĘDĄ  ONE  POZYTYWNE  PONIEWAŻ  DOKŁADAMY  WSZELKICH STARAŃ  ABY  OSTATNIA  DROGA  WASZEJ KOCHANEJ  OSOBY  KTÓRA  ODESZŁA  BYŁA  GODNA  I  PEŁNA  SZACUNKU.

Zofia S.
04.01.2012
Dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu i załatwieniu wszelkich formalności z tym związanych,ogólnie mówiąc pełen profesjonalizm i kultura.Polecam tą firmę.
Barbara M.
04.01.2012
Pragnę podziękować firmie za zorganizowanie pochówku mojego taty.Firma godna polecenia,profesjonalizm,wysoka kultura obsługi,szacunek dla zmarłego to atuty tej firmy.Ceny konkurencyjne.
Wiesława L.
30.01.2012
Pomoc przy organizacji pochówku i sam pogrzeb oceniam bardzo dobrze,cała obsługa i kwiaty ok,polecam tą firmę.
Krystyna H.
15.02.2012
Dziękujemy za pomoc w organizacji pogrzebu, wskazówki i rady, wsparcie i zrozumienie. Pełny profesjonalizm, wysoka kultura pracowników firmy, firma godna polecenia.
Magdalena Marszałek
03.12.2012
Za profesjonalne przygotowanie ceremonii pogrzebowej, Za indywidualne (czyt.ludzkie) podejście do bliskich, pogrążonych w żałobie, Za wskazówki i rady w tych trudnych chwilach, Serdecznie dziękuję obsłudze "Abax" i zdecydowanie polecam tą firmę wszystkim,którzy będą musieli zmierzyć się z bolesną stratą bliskiej osoby.
Dominika, Liliana O.
01.07.2013
Dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu oraz wszelkich formalności , Właściciel zakładu jest osobą bardzo pomocną i serdecznie polecam Jego zakład .
Karina C.
28.10.2013
Dziękuję bardzo za idealne w każdym calu zorganizowanie wszystkich formalności. Właściciel zakładu jest do tej pracy stworzony, ma profesjonalne podejście do całej sytuacji oraz wielkie doświadczenie. Firma naprawdę godna polecenia, jeśli znów będę w takiej trudnej i smutnej sytuacji nie wyobrażam sobie aby inna firma miałaby lepiej mi pomóc. Polecam firmę "ABAX" szczególnie osobą, którzy pierwszy raz spotkali się z tak przykrą sytuacją, wszystko dokładnie zostanie zorganizowane i wytłumaczone.
Piotr D.
20.11.2013
Dziękujemy za pomoc w ogranizacji uroczystości pogrzebowej. Wszystko odbyło się profesjonalnie, tanio bez komplikacji i problemów, których nie potrzeba w takich momentach. W tak ciężkich chwilach polecam tą firmę.
wronska ewa
26.03.2014

Pragnę z całego serca podziękować wlaścicielowi zakladu pogrzebowego ,,,abax,,, za profesjonalizm i podejście do swej pracy jak i za okazanie szacunku dla zmarłego i pogrążonej w żałobie rodzinie.polecm tą firmę oddacie bliska osobę w dobre ręce jeszcze raz bardzo dziękuje

Krzysztof Szczypka
19.02.2015
W imieniu moim i całej mojej rodziny pragnę podziękować panu Marcinowi i całej Firmie ABAX za organizację uroczystości pogrzebowej mojej kochanej mamy Anny Szczypka. Firma okazała pełen profesjonalizm , wsparcie i wiele życzliwości. Ceremonia jak i wszystkie szczegóły jej dotyczące zostały przeprowadzone wzorowo co pozwoliło nam na brak dodatkowych zmartwień w tak trudnych dla nas chwilach. Bardzo Państwu raz jeszcze dziękuję.
Magdalena Szymiec
21.02.2016
W imieniu całej Rodziny dziękuje za pomoc i wsparcie w tych trudnych chwilach. Polecamy z całego serca ludzi, którzy obdarzą was opieką i pomogą przejść przez ten trudny proces. Otrzymane wskazówki i rady - bezcenne. Pełen profesjonalizm!!! Dziękujemy!!!
Dariusz Piskorczyk
21.12.2016
W imieniu moim i całej rodziny pragnę z całego serca podziękować właścicielowi firmy ABAX oraz jego pracownikom za profesjonalną obsługę ceremoni pogrzebowej i pomoc w załatwianiu wszystkich formalności. Właściciel zakładu jest osobą bardzo miłą o kompetentną. Dziękujemy i szczerze polecamy !
Grzegorz R
12.01.2017
Dziękuję za profesjonalną organizację uroczystości pogrzebowej oraz wsparcie i wiele życzliwości w tak trudnych chwilach.Właściciel zakładu potrafi doradzić, wytłumaczyć i poprowadzić profesjonalnie wraz z swoimi pracownikami uroczystości pogrzebowe. Jeszcze raz tą drogą dziękuję i polecam wszystkim.
Andrzej Pokrzyk
17.01.2017
USŁUGI TEJ FIRMY NA NAPRAWDĘ NAJWYŻSZYM POZIOMIE W NAJMNIEJSZYCH DETALACH A SZEF POTRAFI DORADZIĆ I POMÓC KAŻDEMU OD SIEBIE I ZA TO WSZYSTKO WIELKIE DZIĘKI OD NASZEJ RODZINY. JESTEŚCIE PROFESJONALNI.
Anna Toruńska
14.05.2017
Dziękuję za profesjonalną organizację uroczystości pogrzebowej.Właściciel i pracownicy wykonują ten trudny zawód z pełnym szacunkiem do zmarłego i dużą pomocą w stosunku do rodziny. Dziękuję właścicielowi, który jest kompetentny,empatyczny i pomocny w dopełnieniu formalności związanych z pogrzebem. Za cierpliwość i wyrozumiałość w tych ciężkich chwilach i pełny profesjonalizm jeszcze raz dziękujemy.
Jadwiga Motyl
20.12.2017
Bardzo dziękuję za życzliwość i pomoc w formalnościach ,organizacja pogrzebu bardzo profesionalna i z szacunkiem .Będziemy tą firme szczerze polecac. Jeszcze raz bardzo dziękuję
JADWIGA JURECZKA
21.12.2017
"Bardzo profesionalna firma pan właściciel bardzo empatyczny i pomocny .Polecam z czystym sumieniem"
Jolanta Jacoszek
23.12.2017
Kiedy odeszła mi najbliższa osoba,firma abax pomogła mi w tych cieżkich chwilach , nie tylko profesjonalnie ale przede wszystkim po LUDZKU z godnością . Polecam wszystkim tym którzy zostaną dotknięci bólem po odejściu kogoś bliskiego. DZIĘKUJĘ SZEFOWI I WSZYSTKIM PRACOWNIKOM
Przemek Polic
05.01.2018
Bardzo profesjonalne usługi, wszystko dobrze zorganizowane i perfekcyjnie przygotowane.

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości